iStream | Kompleksowa współpraca – dowiedz się więcej
We provide on-line live broadcasts, event managment and film production for the business sector in Europe and beyond.
live broadcasts, event managment, film production, live, broadcasts, event, managment
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Kompleksowa współpraca

Podczas realizacji działamy od A do Z

Siła pełnego wsprcia

Niezależnie od tego czy jest to skomplikowana realizacja filmowa wymagająca pracy na kilku planach zdjęciowych i precyzyjnej postprodukcji, czy wydarzenie na kilkaset osób, my zawsze staramy się działać kompleksowo.

Wiemy Jak ważne jest dla naszych partnerów aby wszystkie działania przebiegały płynnie i bez potknięć, które mogą zaważyć o jakości produkcji. Wszystkie nasze działania zaczynają się od szczegółowej analizy potrzeb naszego klienta.

Dobre poznanie pola bitwy pozwala nam odpowiednio rozmieścić strategiczne zasoby, ograniczyć ilość słabych punktów oraz zwiększyć efektywność pracy poszczególnych sektorów. Jeżeli precyzyjnie poznamy prawa jakim rządzi się dany projekt będziemy dokładnie widzieć z jakimi problemami należy walczyć, a którym zejść z drogi. Pozwala to na zachowanie wysokiej jakości realizacji przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

W trakcie realizacji problemy rozwiązujemy organicznie. Razem z klientem przygotowujemy plan działania oraz strategię rozwiązywania problemów. Daje nam to bardzo dużo swobody podczas rozstrzygania sytuacji kryzysowych. Nie musimy za każdym razem kontaktować się z klientem kiedy jakaś sytuacja próbuje postawić nas pod ścianą. Dzięki działaniu strategicznemu i dobrej analizie staramy się maksymalnie odciążyć klienta podczas procesu produkcji czy to wydarzenia czy filmu.

Nie tylko na początku ale i na finiszu

Po zakończeniu realizacji jesteśmy cały czas w kontakcie. Po przekazaniu niezbędnych materiałów umawiamy się na spotkanie w luźniejszej atmosferze na którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami oraz tworzymy listę uwag, które należy wziąć pod uwagę podczas planowania kolejnego wydarzenia lub filmu. Wielu naszych klientów organizuje event lub produkcję filmową raz lub dwa razy w roku dla tego chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem tak by nasi klienci produkowali wydarzenia i filmy na najwyższym poziomie.