iStream | DW – Know-How – 01
We provide on-line live broadcasts, event managment and film production for the business sector in Europe and beyond.
live broadcasts, event managment, film production, live, broadcasts, event, managment
15433
page-template-default,page,page-id-15433,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Dlaczego my?

Połączenie wiedzy, innowacji i pasji w działaniu przekute na biznes

Posiadamy Know-How

Widza i doświadczenie, połączone z pasją rozwoju i poczuciem misji, są podstawą naszego biznesu.

Bazujemy nie tylko na wiedzy pozyskanej od specjalistów z branży i środowiska, ale przede wszystkim na własnych doświadczeniach zdobytych przez lata pracy w branży. Doświadczony zespół i bogate zaplecze techniczne pozwala nam wychodzić na przeciw oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Wspieramy kompleksowo

Naszych partnerów wspieramy na każdym etapie projektu. Pomagamy w przygotowaniu odpowiednich analiz, a następnie dobieramy usługi i środki techniczne tak by zyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny, nie ujmując żadnego z celów założonych w trakcie analizy potrzeb.

Nie boimy się wyzwań

Staramy się mieć otwarty umysł. Nie zamykamy się tylko na rozwiązania techniczne dostarczone przez rynek oraz uciekamy od spirali powtarzania w kółko tych samych sposobów rozwiązywania problemów. Pozwala nam to na budowanie ugruntowanej pozycji w sektorach działania, w których nasza konkurencja dopiero stawia pierwsze kroki. Mamy świadomość, że świetne rzeczy nie powstają z dużych budżetów ale z genialnych pomysłów. Takie podejście staramy się propagować na każdym kroku.

Edukacja rynku

Mamy mocne poczucie misji. Transmisje, filmy czy eventy to dla nas pasja, a nie praca. Aktynie uczestniczymy w edukowaniu rynku spotykając się z organizatorami meetapów i konferencji, uczęszczamy na warsztaty i prelekcje, próbując zarazić innych naszym podejściem do rozwiązywania problemów i pasją w podejmowaniu wyzwań. Bo tylko w ten sposób możemy sami się rozwijać.